KARTON KUTU

Karton Kutu

Karton kutu ile ilgili daha fazla ürün grubu için Ürünlerimiz → Karton Kutu  alt menüden seçim yapınız.

Karton kutu her ebat yapılabildiği gibi her renk baskı yapılabilir. istenilen karton çeşitleriyle istenilen karton gramajı ve her çeşit karton kullanılarak üretim yapılır.

karton kutu çeşitleri ve karton çanta çeşitlerini Bursa’daki firmamızda üretim yapmaktayız. karton ambalajlar da oluklu sıvama kutu özel ve hediye ambalaj kutuları, Karton kutular her ebat yapılabildiği gibi her renk baskı yapılabilir.

Firmamızda karton kutunun bir çok ebadını ekonomik fiyata bulabilirsiniz.
Firmamız Genel olarak Karton Çanta ve Kutu üretimi yapmaktadır.

Fiyat Bakımından en hesaplı firmayız. Özet olarak hem hesaplı, hem kaliteli ve istediğiniz her ebadı bulabilirsiniz.

Kapağı ayrı altı ayrı olan kutulardır. Gömlek kutusu, hediyelik kutu, eşarp kutusu, şal kutusu, takı kutusu, ayrı kapaklı hediyelik çikolata kutusu gibi buna benzer kutulardır.   Örnek

kapağı ile altı kutunun birbirine eklidir. Montajında olarak kilit sistemi kullanılır. Genel olarak Baklava kutusu, oyuncak kutusu (farklı kapak sistemi olabiliyor) Medikal kutuları ve ilaç kutusu gibi kutulardır Ekonomiktir. bunun gibi kutulardı

Genellikle bu kilit diplerde kullanılır ve el ile kapatılır. Genellikle kutu patlamış mısır kutusu, ilaç kutusu gibi biraz daha büyük kutularda, sabun kutusu gibi kutularda ve günlük satışı daha az ve maliyeti daha aza indirmek için kullanılır.

sistemi ise kutuyu açmaya çalıştığınızda kutu kilitler ve kutu kendiliğinden kurulur. örnek otomatik kilit sistemi

Kutunun iç kısımlarında kartondan kalınlık oluşturulur. Bu ürünler genellikle çikolata kutusu, Lokum kutusu, Kestane şekeri kutusu, pestil kutusu gibi gıda kutularında kullanılır. Bunun gibi kutulara duvarlı kutu denir.

Popcorn ambalaj kutusu – lokma kutusu vb. üzerine ilave kapakta yapılabilir.

Pvc pencereli kutu – selefon kaplamalı pencereli kutu ve penceresi boş olan kutu çeşitleridir. Bunun gibi kutulara pencereli karton kutu denir.

Genel olarak bombeli kutulardır. Bu tür kutulara mekik kutu denir.

Hediye paketi  Diğer adıyla mekik kutu kullanımı pratik olup Karton hediye paketlerimizi firmanızın reklamı olarak ön plana çıkar.
Resimde örneği gösterilmiştir. Kurulumu basittir. Örnek

Mukavvadan yapılır ve üzerine kumaş, deri, kağıt, ve karton kaplamalıdır, sert kutu olur. Bunun gibi kutulara mukavva kutu veya hediyelik mukavva kutu denir. Maliyeti yüksektir.

Kırmızı eşarp kutusu

Eşarp kutusu

Eşarp kutusu amerikan birsistol karton kullanılmıştır. ebatları 12 x 24 x 3 cm

Medikal-Park-Hastanesi-Gömlek-Kutusu

Gömlek kutusu

gömlek kutusu 24 x 34 x 7,5 cm

Diğer yorumları görmek için YORUM TOPLAMA sayfamızdan görebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir