KARTON ÇANTA MODELLERİ ve ÖZELLİKLERİ

 

karton çanta modelleri ve özellikleri hakkında

karton çanta modelleri
karton çanta modelleri

Bursa’da Karton Çanta  (Fiyatları görmek için) karton çanta modelleri ve ve özellikleri ilgili kullandığımız karton çeşitleri ve gramajları tüm bilgileri buradan okuyabilirsiniz.

Bir çok karton çanta modelleri ve özellikleri ile kurumsal görüntü olması açısından yeni ürün alıcılarına ulaşmak üzere piyasaya sunuluyor.
Alıcıya en iyi şartlarda ulaşmak isteyen firmaların alıcıya nitelikli ürün ve doğru reklam yöntemlerini kullanması bir gereklilikten öte zorunluluk halini almıştır. Firmalar tarafından karton çanta hem etkili reklam hem de nitelikli ürün olarak üretilmekte ve alıcıya sunulmaktadır.

Özellikle son yıllarda Türkiye‘de karton çanta firmalar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor.
Karton Çanta, Kağıt Çanta bir çok sektörün ürettiği ürünün taşınması ve tanıtılmasında tüm ihtiyaçları üst seviyede karşılamaktadır. Satıcı firmanın ürün özelliğine göre istenilen ebat ve kağıt kalitesinde üretilerek kolay taşınabilirliği sağlarken, satıcı firmaya ait amblem ya da sloganın da üzerinde yer almasıyla potansiyel müşteri algısında anlık reklam yöntemiyle etkili bir tanıtım sağlamaktadır.

Alternatif olarak poşet çanta kullanan firmaların yanında karton çanta kullanan satıcı firmanın özellikle şıklık ve kalite bakımından alıcı gözünde marka itibarı çok daha yüksektir. Bunların yanı sıra kanserojen madde içermemesi ve aynı zamanda geri dönüşüme uygun bir malzemeden üretiliyor olması hem çevre sağlığı hem de insan sağlığı açısından önemli özellikleri arasında yer alır.
Görselli AçıklamaGörseller

Üretiminde kullanılan malzeme türlerine göre karton çanta çeşitleri nelerdir?

  • Amerikan Bristol Karton: Dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bir tarafı mat bir tarafı parlaktır,  sert olması, ön ve arka tarafının beyaz olması baskı kalitesi iyi sonuç verdiği için tercih edilir.
   Üretici firmaların ise en sık tercih ettiği karton çanta malzeme türüdür.

  • Kuşe Karton: Mat ve parlak olmak üzere 2 çeşide sahip bir karton çanta malzeme türüdür. (Karton Çanta için önermiyoruz.)

  • Krome Kartonlar: Baskı yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ise gridir. Bu sebeple maliyeti düşük ve en hesaplı karton çanta malzeme çeşididir. ( Bristol kartona göre daha yumuşaktır.)

  • Geri Dönüşümlü Kraft Karton: Geri dönüşümle elde edilir. kahve renkli karton çanta malzeme çeşididir. Üzerine selefon kaplama yapılmadığı için krome karton çanta fiyatı gibidir. Maliyeti düşük bir karton çanta malzeme çeşididir.

Keep Reading

Sonraki

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir