Karton Çanta & Karton Kutu Üretimi

Karton Çanta & Karton Kutu Üretimi Bursa

Bursa – Osmangazi ilçesinde karton çanta ve karton kutu ambalaj üretimi yapmaktayız.
Üretici olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en ucuz ambalaj ve en kaliteli karton çanta, karton kutu üretimi ile müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.

   Sipariş: Müşterilerimizden sipariş alırken yapılacak ürünü hangi sektörde kullanağını belirttikten sonra,  müşterimize ürünün kalitesi açısından hangi karton kullanılacağını ve gramaj ile ilgili önerilerimizi müşterilerimize sunarız.

   Üretim: Modern ofset baskı ile teknolojinin en son sistemlerini kullanarak baskılar yapılır üretim ve imalatımız aşama-aşama devam eder. Teslim süresi: Belirtilen gün gün ve tarihte müşterilerimiz ürünü teslim alır.

Karton çanta – karton kutu – kağıt poşet – ıslak mendil – etiket ve ürün ve Ambalaj ihtiyacınızda sadece fiyatına veya görseline bakıp karar vermeyin.

  Amerikan bristol ile krome karton arasında oldukça fiyat farkı olduğu gibi, 210 gr karton ile 230 gr -250 gr -270 gr – 300 gr m² karton arasında oldukça fark olacaktır.

  Doğru fiyatı doğru yerden almak için fiyat listemizi inceleyiniz veya detaylı bilgi almak için çekinmeden imalatımız ile ilgili her türlü bilgi alabilirsiniz.

  Üretimlerimizde kaliteli ürünler yaptığımız gibi her bütçeye uyan fiyatlarla adet sınırlaması olmadan ihtiyaç dahilinde firmamızda imalat yapmaktayız.

 Üretim firmamızda zamanında ve söz verildiği günde ürünleri  alabilirsiniz.

  Üretimi Yerinde görün 
Detaylı Görüşmek için firmamızda çay – kahve içmeye
neder siniz ?

[sitemap]

Diğer yorumları görmek için YORUM TOPLAMA sayfamızdan görebilirsiniz.