Hakkımızda

Firmamız 1994 yılında Şeyma Etiket olarak, dokuma etiket ile faaliyete başladı. Yüksek performansa sahip makinelerle ve kalifiye ekibimizin prensipli çalışması sayesinde, firmamız en kaliteli üretim yapan firma durumuna geldi.

       Değerli müşterilerimizin bizi aynı zamanda karton etikete yöneltmesi sayesinde 1997 yılında matbaa kurduk. Firmaların dokuma etiket ihtiyacını karton etiket ihtiyacını ve tüm matbaada yapılması gereken ihtiyaçlarını firmamızda üretmeye başladık.

       2000 yılında Bursa’da karton çanta üretiminin yeterli olmadığını gördüğümüzde hızla çalışmalarımızı ilerlettik. Aylık kapasitemizi tüm Türkiye geneline yayarak, 100.000 adede çıkardık.

       Son sistem ve yeterli ofset makine parkurumuz ile Bursa’da en yüksek üretim kapasitesine ulaştık. Siz değerli müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda bu üretim kapasitemizi 3 kat daha arttırmayı hedefliyoruz.   

 

 ÜRETİM ALANLARIMIZ

Karton çanta üretimi

Elimizdeki çok çeşit karton çanta bıçak ile firmalara kalıp ücreti yansıtmadan Gömlekçi, ayakkabıcı, konfeksiyon, dershane, okul, özel okullara, sürücü kursu ve eğitim kurumları, kuyumcu, gözlükçü, saatçi ve kozmetik ürünleri satan firmalara, Fuarlara katılan firmaların karton çanta ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Karton kutu üretimi

 Pastane kutularının tüm çeşitlerini, kebap ve lahmacun kutuları, tüm içecek ve gıda kutuları, otomotiv ve yan sanayi kutuları, bilgisayar sarf malzeme kutuları, ve ayrıca sıvamalı oluklu kutuları da yaparak tüm Türkiye geneline adet sınırlaması olmaksızın tüm firmalara hizmet vermekteyiz.

Kağıt Poşet

 Karton çantaya göre çok daha ucuzdur.

Tekli Islak Mendil

Otomatik Makinamız ile El değmeden üretim Yapmaktayız.

      
Şeyma Ambalaj ve Etiket, Ofset Matbaa
Ambalaj Bursa olarak karton çantanın çok fazla ebadı mevcut olup karton kutuda genel kullanımlı hazır kutu ebadı olarak çok çeşit ebatları mevcuttur. Tüm matbaalara ve ajanslara bayilik vermekteyiz.

Şeyma Ambalaj ve Etiket Ofset Matbaa

Şeyma Ambalaj

Ambalaj Bursa

Şeyma Etiket